ФК "Локомотив" Горна Оряховица официално привлече опитния полузащитник Спас Георгиев.
В своята професионална кариера той е защитавал цветовете на Славия, Монтана, Добруджа, Дунав (Русе), Ботев (Враца), ЦСКА1948, Берое, Септември,Пирин, Спортист(Своге) както и на шотландските Ливингстън и Албиън Роувърс.
Със своя богат опит, лидерски качества и универсалност в халфовата линия, Спас ще внесе класа, стабилност и увереност в състава на „железничарите“ през новия сезон.
От клубното ръководство му пожелват здраве, много успехи, незабравими моменти и много победи с черно-бялата фланелка.

