Каскада, част от градския шадраван, която не работеше от близо 5 г., вече отново разпръсква свежест. Ремонтирахме я, за да може да направи околното пространство по-красиво и по-прохладно, информира кметът Васил Христов.
Надявам се пускането на каскадата да радва лясковчани и мястото край шадравана да стане притегателно както за срещи с приятели, така и за страхотни снимки. Но, моля, нека пазим направеното, то е за всички. Съоръжението не е място за къпане, нито за изливане на препарати или хвърляне на отпадъци. Апелирам към родителите да наглеждат децата си.
Напомням, че районът се охранява с камери за видео наблюдение. Ще бъдем безкомпромисни към нарушителите, заявява кметът Васил Христов.

