Заместник-кметът на община Стражица Стела Соколова награди тримата зрелостници, постигнали най-висок резултат на държавния зрелостен изпит по български език и литература. Отличените ученици получиха заслужено признание за своя труд, упоритост и отлични знания. С този жест общинското ръководство изрази своята подкрепа към младите хора и насърчи стремежа им към високи образователни постижения. От ръководството на Общината пожелават на зрелостниците успешен път напред и още много бъдещи успехи.

