Петък, 19 юни 2026

Хванаха шофьор във Велико Търново с над два промила

  18.03.2026 13:29  
Хванаха шофьор във Велико Търново с над два промила

Водач, употребил алкохол установиха служители на Пътна полиция. Снощи около 18,00 ч. в областния град е извършена проверка на лек автомобил, управляван от 41-годишен местен жител. При проверка на водача за употреба на алкохол, апаратът е отчел 2,02 промила. Той е дал кръвна проба за химичен анализ. Задържан е за срок до 24 часа по ЗМВР. Образувана е преписка.